Coś więcej niż wakacje ...

ZADZWOŃ - 58 674 32 84

 
 

Dla dzieci

Większość naszych gości to rodziny z dziećmi więc każdy maluch znajdzie dla siebie kompana do zabawy. I właśnie z myślą o naszych najmłodszych gościach przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji wokół ośrodka. 

 

Ogrodzony, plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnia, drabinką oraz karuzelą.Młodsze dzieciaczki mogą poszaleć w dużej piaskownicy, w której jest zjeżdżalnią , domek oraz zabawki   

 

Jeśli aura nie dopisuje można pobawić się w drewnianym domku, porysować w Kąciku maluszka lub pooglądać bajki w świetlicy. 

 

Niewątpliwą atrakcją dla każdego dziecka (i nie tylko) będzie trampolina o średnicy ponad 4 metrów.  Na podwórku znajdują się  wózki dla lalek, rowerki, hulajnogi i traktorki. Dla starszych dzieci w sali gier znajduje się stół bilardowy, piłkarzyki oraz stół do tenisa stołowego, a na zewnątrz boisko do siatkówki i piłki nożnej.  Ponadto mogą Państwo wypożyczyć gry planszowe i książki dla dzieci z naszej  mini biblioteczki.  W wewnątrz budynku znajduje się kącik zabaw ze stolikiem do rysowania, klockami, samochodami, lalkami i innymi zabawkami.    

 

Teren ośrodka jest zagospodarowany, ogrodzony, a rodzice mogą się zrelaksować w ogrodzie wśród zieleni nieopodal placu zabaw. 

Organizujemy gry i zabawy dla dzieci!!!  

 

Dla naszych szkrabów:

  • wanienki do kąpieli    
  • łóżeczka do snu ( konieczność rezerwacji)    
  • elektroniczna kołyska z melodiami i wibracjami do 6miesiąca     
  • krzesełka do karmienia    
  • nocniki     
  • zabezpieczenia do gniazdek
  • zabezpieczenie do gniazdek
 
 

Dane
kontaktowe

Dom Wczasowy Rudnik

Aleksandra Jeka

84-120 Chłapowo

ul. Władysławowska 60

 

tel. (58) 674 32 84

tel. kom. 507 193 599

tel. kom. 509 165 920

e-mail: info@dw-rudnik.pl

Nasza
lokalizacja

Pogoda
w Chłapowie

Temp.: °C

Ciśn.: hPa

Wiatr: m/s