Coś więcej niż wakacje ...

ZADZWOŃ - 58 674 32 84

 
 

Restauracja

Regionalny klimat Restauracji Zapieck nawiązuje do kultury kaszubskiej.


Staramy się uzupełnić wystrój wnętrz o stare przedmioty gospodarstwa domowego, które udało się zgromadzić w naszej rodzinie od lat.

 

W środku znajduje się mnóstwo akcentów związanych z Kaszubami min. nuty kaszubskie, meble, maszyny do szycia, żelazka oraz stare fotografie. Ściany przyozdobione są obrazami z regionalnym haftem.

 

Staramy się , aby jak najwięcej produktów, z których przygotowywane są posiłki w Zapiecku, pochodziło od lokalnych i regionalnych producentów. W naszej kuchni nie używamy wzmacnianych konserwantami mieszanek przyprawowych.

 

Karta naszej restauracji obejmuje kilka dań głównych oraz dwie zupy, makarony, placek po kaszubsku oraz naleśniki i pierogi. Zapraszamy również na domowe ciasto, lody i kawę (kawa czarna, biała, espresso, cappuccino, latte). W naszej restauracji podajemy również regionalne piwo marki Amber: Remus oraz piwo Tyskie. W sali restauracyjnej udostępniamy foteliki dla dzieci. Przed budynkiem znajduje się ogródek restauracyjny z parasolami i małym placem zabaw.


Bufet śniadaniowy czynny jest w godzinach 8.30 – 10.30.

Śniadanie dla osoby dorosłej kosztuje 15zł/os.

10- dzieci do lat 8,

dzieci do lat 5- gratis 

Godziny otwarcia: codziennie od 8.30 do 22.00

 
 

Dane
kontaktowe

Dom Wczasowy Rudnik

Aleksandra Jeka

84-120 Chłapowo

ul. Władysławowska 60

 

tel. (58) 674 32 84

tel. kom. 507 193 599

tel. kom. 509 165 920

e-mail: info@dw-rudnik.pl

Nasza
lokalizacja

Pogoda
w Chłapowie

Temp.: °C

Ciśn.: hPa

Wiatr: m/s